Hep Miyavlıyor Kedim

Htctm

Şunu çok merak ediyorum kedimin miyavlaması hiç kesilmiyor şimdi diceksiniz kızgınlık kızgınlık belirtisi değil bu onu biliyorum çok yaşadım. Sürekli miyavlaması acaba bir şey mi istiyor gibi düşünmeme neden oluyor yemeğini suyunu veriyorum kumu da temiz oyun da oynuyorum ama sonra birini gördümü uzatarak miyavlıyor sizce neden

1 CEVAP

kedianasi

benim kedmde yapmaya başladı bu aralar ev yemeği veriyosanız ona alıştığından sürekli ver diye miyavlıyodr