Evde Yaş Mama Yapar Mısınız?

Kadoocuk

Merhaba. Yaş mama almayı mı yapmayı mı tercih edersiniz? Evde yaş mama yapıyorsanız veya yapsaydınız içerisine neler koyardınız? Elimde 1 senedir kullandığım ve kedimin bayılarak yediği bir tarif var fakat biraz renklendirmek ve mamadan sıkılmaması için içerisine farklı şeyler koymak istiyorum.

1 CEVAP

D-O

Ben genelde nd ve gimcat yas mama aliyorum. Bazen tavuk haslayip suyu ile birlikte veriyorum. Kedinizin tavuk alerjisi yoksa siz de boyle yapabilirsiniz