Kedimin Parkenin Üzerinde Yatması?

oliver1998

Neden parkenin üzerinde yatar bir kedi ?
Yatağa çıkarıyorum ama tekrar aşağı, parkeye iniyor yatıyor.

5 CEVAP

fiyonkii

Petek boruları geçiyorsa sıcak diye bazen yatabiliyorlar. :)

oliver1998

@fiyonkii evet, peteğin yanına gidiyor sürekli :)
ama ne bileyim, garip geliyor :D

bloodyluxury

Merhabalar,i

Bizim oğlan da parke, taş, masa/sandalye üzerlerinde yatıyor. İlk sahiplendiğimde yatak almıştım bir hevesle ancak birkaç kez yattıktan sonra bıraktı :) Ben de kendi haline bıraktım. Dikkatli olmakta fayda var üşütmesin :)

BeyzaDemirtas

Bizimki gidip gidip mutfağın tezgahına yatıyordu ama her zaman değildi , çıkarıp uyarıyordum ama yok bakıyorum yine çıkmış. Sonra anladım ki bulaşık makinesi çalıştığında orası sıcak oluyormuş meğer😅 neresi sıcaksa oraya yapışıyorlar☺

oliver1998

arkadaşlar yatak alma gibi bir masraflara girmeyin, kafalarına göre yatıyorlar.