Kedi Mantar Tedavisi

kedimi veterinere götürdüm ve başındaki kıl dökülmeleri ve kepek tarzı şeyler için mantar olabileceğini söyledi.. bunun için batikon adında bir ilaç almamı bununla silmemi 1 hafta sonra kontrole gelin dedi.. 2 gündür deniyorum bunu sizde etkisini görür müyüz? kedimi yeni sahiplendim daha aşılarını yaptıramadım haftaya yaptıracağım.. 3-4 aylık diye tahmin ediyorum..

3 CEVAP

Bizimkiler mantar olduklarinda ketoral krem kullandik ve gecti ama siz veterinerinizin soyledigi uygulamalari yapin ona sorun mutlaka kremde olsa yan etki yapabilir.

Minnak53

vitamin bağlşıklık güçlendirici kullanın benim oğlanda mantar hala devam 14 aylık ilk aşısı yapıldı ama sizin daha küçük aşı yapılmaz diye biliyorum günde 5 kez batikon sürün ben öyle yapıyorum ilave geçmiş olsun❤️

Teşekkürler cevaplarınız için :)