1 Hafta Önce Britsh Aldım 2 Aylık Falan Bu Gğn Kustu Nedeni Nedir Ve Ne Mama Öneririsiniz

Burakvural

1 hafta önce britsh aldım 2 aylık falan bu gğn kustu nedeni nedir ve ne mama öneririsiniz

4 CEVAP

Minnak53

Gimcat baby paste vitamin
Gimcat prebiotic paste
Mama olarakta rc baby tavsiye ederim...

Kusma ve ishal varsa hemen veterinere goturun.
Usutmus olabilir
Mama degisikliginden olabilir
Minnak53un dedigi gibi tuy yumagi olabilir
Yabanci cisim yutmus ondan kusmus olabilir
Farkli birsey yemis olabilir
Bunlar olabilecekler gozlemleyin tekrar kusarsa veterinere goturun yinede veterinerinizle iletisime gecmenizi oneririm.yogurt iyi gelir kusmasina 1 kasik yogurt verebilirsiniz biz miniklere oyle yapinca mideleri rahatliyordu.

Minnak53

Değişik birşey yemiş olabilir mi ?
Kustuğunda baktınız mı ne renkti ?
İçinde kıllar filan varsa yuttuğu tüyleri çıkarmıştır.. azıcık bir tatlı kaşığı yoğurt verin soğuk olmasın midesine iyi gelir, dışkısı nası isallik durumu var mı?
Tekrar kusma olursa vete götürmeniz en iyisi geçmiş olsun❤️

Zehramira

Bence rc kullanmayın niye derseniz içeriğine bakarsanız anlarsınız :/
Orijen
Acana
N&D
Brit care bunlara güvenebilirsiniz içerikleri güzel.