Kedim Kusuyor

Tbusratoptas

Arkadaşlar kedim haftada bir kusuyor sanki bir ilacmıs gibi kustugunda halının bır kosesıne sonra dıgerıne sonra baska olmak uzere 3 yere kusuyor tuy yok sırfı mama veterıner hekimize goturdugumde soguk almıs sısmıs bogazlar dedı ıgnemızı 3 gun olduk 1 hafta sonra yıne başladı ıkı hafta gectı bırdaha yaptı ıkı hafta kadar gectı bır daha yaptı sonra ki hafta yanı dun bırdaha tüy buzamana kadar hıc kusmadı hep mamaydı çim de aldım ama anlayamıyorum artık

8 CEVAP

Ishali var mi?ishal varsa sikintili atesine baktilar mi?

Minnak53

Çok geçmiş olsun birşey yutmuş olabilir mi ?? Bizim oğlanda sürekli kustu 2 gün boyunca vet üşütmüş dedi ama bir sabah bir baktım gözümün önünde çengelli tokamı yutmuş onu çıkardı ve kusması kesildi rahatladı aklıma o geldi siz başka vete gitseniz hikayenizi ve yapılan aşılarıda söyleyin şuanda 1 tatlı kaşığı ılık yoğurt verin midesine iyi gelir. Dışkısı normal mi

Minnak53

Ya hayır korkmayın kedi bu bende o gün bugündür etrafta toka yutabileceği şeyler bırakmıyorum çünkü oynamak için yapıyorlar ve yutuyorlar siz başka vetede götürün hemogram tahlili ve röntgen isteyin ayrıca cins kedi çok hasta olur diye bir durum yok ki ne alaka :/ çok geçmiş olsun.

Tbusratoptas

Çok teşekkür ederim pisinizi benim yerime yersiniz iyi akşamlar :3

Minnak53

Bende sizin pisiyi öper yerim tekrar geçmiş olsun❤️

Tbusratoptas

Tuvaletı normal herzaman ki gibi

Tbusratoptas

Atesi fazla yok demisti ozaman bogazlar sismisti sadece

Tbusratoptas

Ay oyle dedınız korktum şuan zannetmem hic yanasmaz ben oynatmadıgım surece birseye ama baska veterınere gıtmekte fayda var gibi gözüküyor bu arada van kedisi ben ılk vet e goturdugumde sureklı hasta olur demıstı ondan mı acaba diye dusunmekle kaldım. Ss