Yeşil Ama Normal Kıvamlı Kaka

Simsimsim

kedimin dışkısı koyu yeşil renkli, bu neden olur ve zararli midir

5 CEVAP

Simsimsim

bu tip olay yaşayan var mi

D-O

Fotografta gozume cok yesil gorunmedi ama bilemiyorum.

https://askmycats.com/green-cat-poop/

https://emergencyvetsusa.com/cat-poop-color-chart/

Googledan ingilizce arattigimda cikan yazilari ustte linkledim.
Cogunlukla ciddi bir sorun olmasa da bir ihtimal bakteri ve parazit sorunu olabilecegini yazmislar. Antibiyotik kullanimi ve son zamanlarda yesil renkli sebzeler tukettiyse de olabilecegi yazıyor.
Diger yazida daha ciddi oldugu soylenmis, besinlerin hizlica bagirsaga gecmesi, sindirime dair sorunlardan bahsediyorlar.

Bir ihtimal yesil boyali bir sey yemis olabilecegini de dusundum.

Bence veterinere sorun :)

natasha_nk

Genellikle ishal yada diskida farkli bir madde yada kan vb seylerde hasta yada bir sorun olduğunu soyluyorlar . Pek birsey gozukmuyor acikcasi mamadan bile kaynaklı olabiliyormus birkac gun daha gözlemleyin dışkisinin normal kivamda olmasi guzel birsey .

Simsimsim

1.5 aydır ishaldi mama değiştirdik. ondan galiba. bildiğiniz koyu yeşil

Warriorsans

Normal bence yediği şeyle alakalı rengi değişebiliyor takip edin