Yaş Mama Öneri

nburcud

Kedim ev yapımı yas mama yemiyor zaten çok iştahlı bir kedi degil et balık türevi ne yaptıysam yediremedim.Yediği tek yaş mama felix ama o da market maması olduğu icin guvenemiyorum.Yaş mama vermezsem de kilo kaybediyor.Kedilerinizin bayilarak yediği bir yaş mama tarifi ya da hazır yaş mama var mı

16 CEVAP

Gimlihanim

Schesir genelde seviliyor. Gimcat de seviliyor. Nd yi benim kızım yemiyor malesef. Ama belki sizinki yer bir denersiniz. Felicia konservelerin de içeriği temiz. Denenebilir. Bunlar dışında animonda carny, mera, nutri feline, miamor da deneyebilirsiniz.

nburcud

Eklemeyi unutmuşum artık felix bulamıyorum üretimi bir sebepten dolayı durmuş.

gokhansultan

Benim kızım me-o' nun keçi sütlü ton balıklısını çok iştahla yiyor. Animonda'yı da iştahlı yemişti. Proplan a hiç dokunmamıştı.

D-O

Schesir mamaya genelde bayiliyorlar. Ben nd, gimcat ve indirim donemlerinde schesir alip veriyorum.

Kedinizin ozellikle sevdigi bir et cesidi varsa once onu alip deneyebilirsiniz

nefeskedi

Şu an, indirim döneminde aldığım n&d skin coat kullanıyorum. 6 al 5 öde kampanyasından almıştım. Çok al az öde kampanyalarla kaliteli yaş mama alabilirsiniz. Ben 1 kerede vermiyorum konserveyi 2 güne bölüyorum az da olsa. Suzionline sitesinden yaş mama öneri yazısına bakabilirsiniz. İyi bir inceleme yapılmıştı.

Warriorsans

Schesir baya pahalı ama seviyorlar, schesire muadil n&d içeriği yine çok güzel bir mama a m a z o n da 9,5 tl baya iyi yiyorlar onu da. Birde me-o konservede olan ton balıklı yavru kedi mamasını önermişti buradan birisi onu aldım ben onu da severek yedi iştahsız kedim

gokhansultan

@Warriorsans Ben önermiştim me-o'yu :) çok mutlu oldum beğenerek yediğine. İştahı nasıl düzeldi mi genel olarak?

bloodyluxury

Merhabalar,

Schesir ve nd marka yaş mama önerebilirim. ******'da nd yaş mamalar oldukça uygun fiyata satılıyor.

bloodyluxury

a m a z o n' da*

Bettymira

Animonda konserve olan değil normal paket olan kedimle bir sürü yaş mama denedik schesir sevmedi maalesef animondayı iştahla tüketiyoruz

Bettymira

Animonda konserve olan değil normal paket olan kedimle bir sürü yaş mama denedik schesir sevmedi maalesef animondayı iştahla tüketiyoruz

MunevverOzturk

Miamor deneyebilirsiniz benim kediler Felicia felan sevmediler ama miamora bayiliyorlar

Me-o' nun keçi sütlü ton balıklı püresi severek yediği tek mama.. Shesir ND Gimcat hiçbirini yemedi kızım. Sayesinde sokağımızdaki kediler güzelce beslendi 😁

NATUREA markasının ton balıklı ve karidesli yaş mamasını deneyebilirsiniz. Ezme şeklinde ve daha severek yiyebilir. İçeriğide çok ama çok temiz. Biraz pahalı ama memnun kalıcağınızı düşünüyorum

nburcud

Animonda hariç hepsini denedim hiçbirini yemedi malesef bi de onu deniyim