En Son Yaptırdığınız İç-Dış Parazit Fiyatları Nedir?

Esims

Daha 3-4 ay önce iç-dış parazite 100 tl verirken şimdi 175 tl istediler. Şok oldum. En ucuz 120 ama o veterineri de temiz bulmadım. Siz en son ne kadara yaptırdınız??

20 CEVAP

nefeskedi

Bayer advantage multi 150 ödedim. Damla şeklinde iç-dış beraber oluyor

Gimlihanim

İç parazit caniverm hap ve dış parazit fiproes damlası için toplam 100 tl ödedik. 16 ocaktaki fiyat bu.

Alexkitty

Geçen hafta iç dış paraziti iğne ve damla 90 TL verdim Fatih veteriner hastanesi

gokhansultan

Ben 1 ay önce Broadline iç-dış damla 150 ödedim.

gokhansultan

2 hafta önce de Bayer Profender dış parazit 100 TL ödedim.

Scottishthor

İç parazit için enjektör dış parazit damlasıyla birlikte 90 tl ödedim

Warriorsans

Bayadır yaptırmıyorum vetde almıştım iç paraziti evde kendim veriyorum dış parazit de zaten kullanmıyorum pire için pire tarağı kullanıyorum. Ama sorduğumda yavru kedi için stronghold damla 90 tl demişlerdi yetişkin fiyatı tabi daha yüksek oluyor.

Willy-Wonka

1-1,5 ay önce 120 ye yaptırdım

Renklipati

1 ay olmak üzere iç dış 110 tl verdim

gaiakedi

Ben 80 tlye bayer advantage multi aldım ensesine kendim uyguladım

Dobbyko

7 ocakta iç enjeksiyon dış damla 200 TL ödedim. İzmirde.

SerraYanmaz

Kendiniz damla şeklinde yapabiliyorsanız t rendyolda advantage bayer iç dış paraziter satılıyor daha uyguna geliyor

BurcuKaya0

Damla olanın daha kapsamlı olduğunu söyledi veteriner 140 TL ödedik damla için

sevilay28

Damla olarak iç dış 100 TL ödedik hayvan hastanesinde

Anonymus683514

şubatta 110 lira ödedik biz