Royal Canin Sensible 33

betulbakioglu

yavru kedim var ve herkes bu mamayı onermis ama bu mamanin yavru kediler icin olani yok ne yapmaliyim? ishali icin mama bu arada hassasiyeti var ishale meyilli bir kedi

3 CEVAP

Warriorsans

Kısır kedimin bir türlü geçmeyen ishali için kullandık. Kısır kediler için ayrı maması da olmadığı için ve tüy sağlığını aşırı bozduğu için biz ilk 2 kg kadar kullandık daha sonra sabah acana akşam royal canin verdim. Zaten 2,5 kg falan kullandım sonra bıraktım. İshale evet çok iyi geliyor ama tavsiyem bu mamayı bağırsak sağlığını düzeltene kadar kullanmanız daha sonrasında yavaş bir geçiş süreciyle farklı bir mamaya geçmeniz olur. Ayrıca bu marka hayvan deneyi yapıyor ve içerik de güzel değil o yüzden hiç içime sinmemişti zaten

betulbakioglu

neden surekli kullanmamaliyim kedim kisir degil bu arada

izmirle

Hills ve Virbac kilinik mamaları tedavi sürecinde daha başarılı bir göz atın dilerseniz