Yavru Bi Kediye Sokak Kedisine Hills İn Yetişkin Yaş Mamasını Versem Birşey Olurmu

Rumeysa31

Ben sokaktan yavru kedi buldum 1. 1.5 aylık felan ben bunu eve aldım ilk işim kuru mama almak oldu yanındada yaş mama ama yanlışlıkla yetişkin yaş maması almışım yavru kedim delisi oldu 2 defa vermeme rağmen demem şuki yavru kediye yettişkin yaş mama vermem sorun olurmu

6 CEVAP

batuhantopcu

Problem olmaz verebilirsiniz. Probiyotik macunlarla veya çay kaşığı kadar yoğurtla desteklemenizi öneririm daha çok küçükmüş.

Bence kitten icin olanlardan alin sonucta yetiskin ve yavru kedilerin ihtiyaclari farkli siz bilirsiniz

Canandisli

Ayrica biraz ezerseniz ve yogurtla karistirirsaniz sorun olmaz bence de

miasugok

Şuan sorun olmuyor ama romeo 1.5 aylıkken ishal olmuştu veteriner yetişkin mamasını sindiremez demişti ama şuan 3 aylık ve ben de arada veriyorum hediye falan gelen yetişkin mamalarını

uzaydakikedi

Yavru kedi mamaları onların yapısına daha uygun. Maddi olarak düşünürseniz bonacibo kitten uygun ve
kalitelidir.

uzaydakikedi

Maddi sıkıntınız yoksa çok çok daha iyilerini alabilirsiniz tabi