Farkli Yerlere Kum Harekti

kedianasi

Kedim bir kac kere farkli yerleri koklayp sonra kumla kapatrmis gibi yapti bunn anlami nedir baktgmda bi islklik veyâ koku yoktu yinede bi islak mndil sirkeyle sildm

3 CEVAP

miasugok

Yemeklerin üstüne de yapabilir bu hareketi. Anlamı ben doydum sonra yerim oluyor

miasugok

Hep yapacak bunu burda bi arkadaş özellikle serin yerlere daha sonra yatmak için yaparlar demişti romeo da sürekli yapıyor bence ıslak mendil sirke vs ile kediciğin rahatını bozmayın

kedianasi

teşekkr ederim ben korktuğm için yapıyordm işemş herhalde bidaha işemesn diye bilgilendirme için teşekkürler :))