Siyam Kedinize Hangi Kuru Mamayı Kullanıyorsunuz?

MayaMom

Kısırlaştırdıktan sonra hangi mamaya geçmeliyim?
memnun kaldığınız içeriği temiz ve fiyatı uygun olan hangi mamaları önerirsiniz?

1 CEVAP

benim de siyam kedim var ve kısırlaşrıracağım önerileri merak ediyorum. kedim ve annesi ilk baştan beri advance yiyormuş onu sahiplendiğimde ben de proplan vardı ona geçti bitince de advance aldım 10 kg ona devam ettik şimdi biraz kilo alsın diye proplan somonlu yetişkin aldım advance i tamamen bırakmadım zaten çok az kaldı ama şimdiden azar azar yeni mamadan veriyorum o 3 kg sanırım o mamaya geçince ameliyat olur ilk günden geçmekte dopru değil yine karıştırma yöntemi lazım sonrasına da advance balıklı kısır kedi maması düşünüyorum fiyatlar çok arttı ama yapacak bir şey yok yine 10 kg alıcam kilo fiyatı da düşmüş oluyor böylece.