Rc’den Farklı Mamaya Geçişte Kedim Zorlanıyor

Merhabalar. Ben iki yavru kızımada RC kullandıktan sonra içeriği daha temiz olduğunu düşündüğüm Advance mamasına geçiş yaptım. Mamayı karıştırarak veriyorum ama kızlarım ısrarla yemiyor. Neredeyse sabah ne kadar mama koyduysam akşam aynı mama oranıyla karşılaşıyorum. Ve ishal olduklarını gördüm. Ne yapmam lazım bilemedim. RC’ye geri mi dönmeliyim

2 CEVAP

Palyaco

R.c yiyen kediler başka mamayi reddediyor içinde onları bağımlı yapan bisey var daha lezzetli exclusion tavsiye ederim uriner ve bağışıklık güçlendirici ishalide hemen kesiyor

cat_expert

Geçiş oranını değiştirerek bir süre daha deneyin.

Rc oranı daha fazla olsun advance daha az olsun 1 hafta sonra yarı yarıya vermeyi başlayın sonra yavaş yavaş advance oranını arttırarak devam edin. Eğer ishal durumu 3 günden fazla sürüyorsa advance'yi tamamiyle kesip eski mamasından bir süre daha devam edin ishal düzelene kadar sonra tekrar söylediğim yöntem ile geçişe başlayın.