Kedim Su İçemiyor

Bettymira

Merhaba kedimi veterinere götürdüm yakın bi zamanda burnunda ve ağzında enfeksiyon olduğunu söyledi ve 3 günlük bir tedaviye girdik günlük 4 iğne vuruldu sonunda o sıralar her ne kadar zor yese de yemek ve su içiyordu iu sıralar burnundaki yaradan mı artık bilemiyorum mama yiyor maması nd idi şu an başka bir mamaya geçtik onu yemeyince, ödül maması yiyor süt içiyor fakat su içemiyor zorlanıyor hırlıyor bağırıyor içerken neden olabilir ve sürekli çeşmenin başında uyuyor

2 CEVAP

Bettymira

Ve huyları çok değişti

Summer2510

Diş temizliği yapılıyor sanırım bunlar için cok bilgim yok gecmis olsum