En İyi Yaş Ve Kuru Mama Kediler İcin Hangisi

Htctm

Yaş ve kuru mama en iyileri hangileri önerir misiniz

8 CEVAP

yaseminece

Acana,n&d ve orijen kuru mamada en temiz içeriğe sahip düşük tahıllı ve tahılsız mamalardır.Rc kullanmanızı asla önermem.Biz n&d tavuklu kullanıyoruz,çok memnunuz.Yaş mama olarak da Schesir kesinlikle:)

Htctm

Link atarak verirseniz benim icin daha iyi olur :)

Rumeysa31

Pro planın tavuklu ve prinçli kuru maması , yaş mama olarakta royal markası veya hills markası, somonlu veya tavuklusu güzel

Htctm

Bunların fiyatları yüksek degil mi birazcık :)

yaseminece

Daha uygunları hakkında pek fikrim yok açıkçası temiz içerikli olarak:( belki başka biri yardımcı olabilir :)

Htctm

Tesekkurler :)

Htctm

Tesekkur ederim :)