Acil! Kedilerime Uygun Mamayı Bulamıyorum

merhabalar. 5.5 aylık iki tane dişi tekirim var. RC ile mamaya başladım fakat sağlıklı olmadığını,bağımlılık yaptığını öğrendim. Advance marka mama satın aldım.ve kedilerim yemiyor. ardından ishal oldular.
birçok marka araştırdım ama en iyi ve pahalı markaların bile bir eksisi oluyor yani ben karar veremedim.

fiyat-performans bir mama arıyor. orta-yüksek pahalılıkta, tüy dökülmesini önleyen, bağışıklık güçlendiren yavru kedi mama markası söyleye bilirmisiniz?

7 CEVAP

Sunshinelight

N&D yi rahatlıkla kullanabilirsiniz biz küçüklüğünden beri onu kullanıyoruz ve çok memnunuz kedimde çok memnun görünüyor

Renklipati

Ben sadece acana ile besledim 1,5 yaşında şuan çok memnun kaldığım bir marka,şuan rotasyon için mera yada Nature's Variety düşünüyorum..bu markalarda bakabilirsin..

Palyaco

Mera şiddetle tavsiyemdir orta kalite exclusion oda çok iyidir 10 ay kullandım ne ishal ne koku iki mamada 15 farklı mama kullanan biri olarak

D-O

Ben kedim yavruyken proplan kullandim. Simdi yetiskin ve kisir olarak nd marka kullaniyorum. Memnunum. 5 veya 10 kilo seklinde alininca fiyati daha uyguna geliyor

Felicia kullanabilirsiniz çok olumlu bir firma

Ozlemcakil

Ben de acana ve brit donudum simdi acana ve mera dusunuyorum

fcylan

Ben RC kullanıyorum. Aynı şekilde ND'ye geçmeye çalıştım çok kötü bir süreç geçirdikten sonra (sürekli ishal oldu ve mamayı yemiyordu) tekrar RC'ye döndüm. Açıkçası RC'den memnunum. Hem severek yiyor, kilosu da iyi, hem de tüyleri çok güzel evladımın hem de ishali falan olmuyor. Yaş mama takviyesi ile de destekliyorum. Eğer RC iyi geliyorsa devam edin, eğer olumsuzluklar ile karşılaşırsanız değiştirin. Çünkü her kediye her kaliteli mama da iyi gelmiyor. Biraz yapı meselesi