Dostumuz Dogo Labrodor Mix

Dostum dogo labrodor mix acaba huyları ve boyu nekadar olur bıde tuvalet egıtımı nasıl verılır bu dostmuza canlar

3 CEVAP

Robin

baskın genlerin hangi ırk'a ait olduğuna göre boyutları ve huyları değişir söylemesi zor o yüzden.

Lulu

Tuvalet eğitiminde kesinlikle şiddet uygulamayın yavrular yemek ve su içtikten yarim saat ila bir saat arasında tuvaletlerini yaparlar dairesel hareketler yapıp yeri koklamaya başlarsa belirlediğiniz yere goturun ona bakmayın ama alandan gitmesine izin vermeyin baslarda uzun sure bekleyebilirsiniz

chen

Çiş damlası alın kesinlikle işe yarıyor ve dışkısını nereye yapmasini isterseniz oraya yapıyor. bi süre sonra oraya alışkanlık ediniyor