Kedi Kumunu Temizledikten Sonra ?

Raikage

Merhaba,

Yeni yavru sahiplendim ve çok güzel bi şekilde ilk seferden kumunu kullandı. bende temizleyip pis kısımları küçük buzdolabı poşetine koydum ve henüz dışarıda çöpe atma fırsatım olmadı. Kenara koymuştum ağzını düğümleyip.

Tamamen kapalı olduğu halde kokusu dışarı çıkmış. Bu konuda napabilirim ? Her seferinde çöpü dışarı atacak fırsatım olmayınca, nasıl bi çözüm uygulayabilirim?

6 CEVAP

Superisi814

Kapakları kilitlenen bir kutu alabilirsiniz .Kilitlenkezse koku yine de çıkıyor Kilitliler de yaşamadım.
Ben kısa bir süre yaptım bunu.Uzun kullanımını bilemem

NorthNight

Ben hem alttan hem üstten iki kez bağlamama rağmen kokusu çıkıyordu buna yapacak bişey yok en nihayetinde dışkı. O yüzden ben dış kapının önüne bir yoğurt kovası koydum içine koyup kapağını kapatıyorum. Ev içinde olmadığı için koku olmuyor. Evden çıkarken ordan alıp atıyoruz.

D-O

Ben kedimin kum copleri icin ayri bir kapakli cop kovasi aldim, cop kovasini da balkonda tutuyorum. Balkonunuz yoksa cop kovasini kaliteli iyi kapanan secebilirsiniz. Bebek bezleri icin de kapali korumali cop kovalari oldugunu gormustum isterseniz onlara da bakin.

Raikage

teşekkürler, bunları dikkate alacağım

Palyaco

En güzeli kilitli poşetler onları kullanın koku dışarı çıkmıyor bir kovada tutup atarsınız en son

Gunesyildirimm

Ben bu durumdan bıktığım için tuvalete atılabilen topaklanan pelet aldım. Kedinin sağlığı için de tozutmadığı için daha iyi. Eve de daha az dağılıyormuş. Çok iyi şeyler duyduğum için denemek istedim ama bakalım gelince göreceğim gerçekten dendiği kadar iyi miymiş. Ama poşetle falan uğraşmayacağım için çok heyecanlıyım :)