Yavru Kedime Yetişkin Yaş Mama Verebilir Miyim?

merhabalar, kedime kuru mama sipariş ettim yanında 3-5 adet yaş mama hediye ettiler fakat kedim 5 aylık sarman ve o yaş mamaları tüketebilir mi? bazı yaş mamalarda yavru kedi için ibaresi olduğundan dolayı soruyorum çelişkili bir durum.. yalnızca yavru yaş mamasını mı vermem gerekiyor yoksa diğerlerini de yese olur mu?

3 CEVAP

D-O

Yas mamada yavru ve yetiskin pek fark etmiyor, zaten arada bir yiyorlar sorun olmaz

Palyaco

Sorun olmaz yasmamada verebilirsiniz

Warriorsans

Ana maması olmadığı için hiçbir sorun olmaz