Obivan Marka Mama

Zuhreylmz

Merhaba arkadaslar. Daha önce obivan markasını duyan ve bu markanin urunlerini kullanan var mı? Nasıl ürünleri acaba?

5 CEVAP

Warriorsans

Obivanın klasik kuru maması güzel bir mama değil ev kedisinde kullanılmamalı ama obivan selection serisi ev kedisinde kullanılabilecek bir mama. Bizde obivan selection kısır mamasından 2 paket almıştık (2 kg) 1 kg bitmek üzere, kısır kedimde kullanıyorum memnun gibiyiz bir sorun yaşamadık. Taneleri bence biraz küçük. Genel olarak pek mama ayırt etmese de şans da sevdi. Birde yaş mamaları var, şansı ilk sahiplendim sıralar denemiştik severek yiyordu ama içerik olarak mükemmel diyemem.

Warriorsans

Yine selection serisinin yavru kedi mamasını da 1 kg almıştım yavru kedimde denemiştik taneleri küçük baya ondan da memnun kaldık.

Palyaco

Obivan selection Çağatay uretimidir gerçek et yoktur

Zuhreylmz

Cevaplariniz için teşekkürler.

edmrcglu

ben selection kitten kullanmıştım 1 kere aldım istemeye istemeye yiyerek bitirdi hayvan hiç memnun kalmadım maalesef. yazdıkları et oranı falan gerçek değil bence kokusundan belliydi tahıl kokuyor