Bozita Mama ?

Bozita mamayı kullanan var mı? Geneli memnun ve içeriği temiz. İsveç markası. Güvenilir olduğunu düşündüm. Sizce?

17 CEVAP

simbakedi

evet guvenilir ve fiyatina gore icerigi cok iyi bir mama. zamaninda kitten olanini kullandim cok memnundum

Geyikli tahilsiz olanını aldik ama daha exclusion bitmedi. Etkilerini yazarim

edmrcglu

ben tek sefer kullandım kısır geyikli biraz kokusu ağır onun dışında güzel bir mamaydı belki her ay yek bunu vermezseniz olur tahıllı bir mamanın yanında karıştırarak verebilirsiniz

edmrcglu

royalden geniş ama daha ince ben çok beğendim tanecik formunu @huqi

oykuyildiz

Benim sahiplendiğim kedi bozita yemiş 1 ayda 1.5 kg almış zavallım ben pek iyi şeyler düşünmüyorum o yüzden . İçeriği daha iyi mamalar var benim ilk kedim başka mama yiyor almaz mesela daha sağlıklı

Palyaco

Fena bir marka deyil çoğunluk tavuklu oluşu bu mamanin fiyatları baya artmış

Felicia kullanin

hannnngggg

içeriği daha iyi mamalar var ben bozita kısır tavuklu kullandım taurini dusuktu uzun süreli kullanımda taurin desteği vermek gerekir diye düşünüyorum ve tavukludansa geyikli daha iyiymiş diye de duydum ama geyikli olsa bile tavuk oranı daha fazlaydı sanki öyle hatırlıyorum

Palyaco

Bozitani tüm mamalarin tavuk daha fazla tüm seceneklerinde

huqi

@edmrcglu bozita mama'nın tane boyutu nasıl? Çok büyük mü?

@edmrcglu neden her ay tek vermiyeyim onu anlamadım?

Palyaco

Yuvarlak ince taneli mama taneleri yetişkin mamaları

ozanesk

Hayvanları koruma gününde almıştım, ND düşük tahıllı somondan buna geçtik erkek kısır kedimde. Kendisi 6.3 kg'a kadar çıkmıştı, şu an 5.6'ya düştü. Pakette yazan grajama uyup yaş mama, ödül maması gibi şeylerden kısmadan kilo verdirdi. Diyet olanını denemeye gerek kalmamış oldu :)

Diğer markaların uçuk fiyatlarını görünce fiyat performans olarak çok başarılı bir mama, az gramajla doyması da uzun ömürlü yapıyor. Tıpkı Sanabelle gibi tüm ürünleri tavuk ağırlıklı olduğundan farklı bir mamayla rotasyon yapmak iyi olabilir.

Benim kedim çok seçici değil ama Brit Care'de ishal olmuştu, Bozita'da böyle bir sıkıntı yaşamadım, severek de yiyor, tüy dökülmesi normal seviyelerde. Risk almak istemiyorsanız 2 kg deneyip sonra 10 kg almak daha iyi bir tercih olur.

izmirle

Türk mamalarından 1000 kat daha iyi bir içeriğine sahip ayrıca hiçbir markada bulunmayan kemik iliği içeriyor tavsiye edilir.

beyzathemoc1

Ben kullandım hala kullanıyorum gayet iyi

Taurin düşüklüğü için pişerken taurini kaybetmedigi için ilave taurin az diyorlar ama nr kadar doğru bilemem