Kısırlaştırma Sonrasi Enfeksiyon

cokomelli

Arkadaslar merhaba disi kedimi yaklasik on gun once kisirlastirdik yarasi kapaniyordu yavas yavas dikisleri falan da dustu bugun yarasinda enfeksiyon gibi bir islaklik fark ettik icinden gelen bir sey gibi duruyor ne yapilmali veteriner de bu durum icin neler yapilir bilgilendirir misiniz

6 CEVAP

cokomelli

yarasi kapandi aslinda cok az bir iz gibi bir sey var orda islaklik fark ettik yarin da pazar mecbur pazartesiyi bekliycez insallah bir sey olmaz

huqi

Keşke fotoğraf ekleseydiniz, siz şimdilik batikonla silin. Benim kedim dikişlerini sökmüştü ertesi gün hemen getirdik, zımba dikiş attılar bir hafta da toparladı.

Renklipati

Çok geçmiş olsun, enfeksiyon önemli bir durum veteriner antibiyotik iğne yapıyor muhtemelen ondan yapar,mutlaka götürün..ayrıca ilk 3 gün size yapılmış olması gerekiyor du yapmadımı hiç antibiyotik

Renklipati

Temiz tutun varda dr animol tarzı yada en azından batikom ile temizleyin mutlaka

cokomelli

fotograf ekledim diğer sorumda bakar misiniz rica ediyorum ayrica ilk gunden beri gunde iki kez batikonla temizliyoruz ama nasil oldu bilmiyorum ya

MonikaveTori

Veterinere bir danışın fotoğrafını falan atın muayene edelim derse götürürsünüz