Unique Mama Nasil Sizce

Veteriner hekimin önerisiyle aldik önceden proplan kullaniyorduk ancak kimisi iyi kimisi kötü demiş karar veremedim. İçeriği söyle:
Ham protein %38
Ham yağ%12
Ham selüloz %4
Ham kül %8
Kalsiyum/fosfor%1.2/1.0

Sizce iyi mi, yoksa proplana geri mi dönmeliyim

2 CEVAP

Renklipati

Veteriner maması olarak bence virbac daha kaliteli..banada Unique tavsiye etmişti kısırlaştırma sonrası, fakat araştırdım çok virbac bu konuda daha iyiydi

edmrcglu

tüm veterinerlerin sattığı bir mama herhalde fiyatını hak etmeyen bir mama o fiyata o kg da çok daha kaliteli mama alırsınız önermem