A M A Z O N Nd Mama

Siyamask

A m a z o n da nd yaş mamalara baktımda 10tl ye görünce şaşırdım. Daha önce alan var mı? Bir sorun oldu mu?

15 CEVAP

alfa_s

Tek bir merakım var ponçik annesi bu felicia size ödeme falanmı yaptı 😂 her yerde bir felicia aşkı 😂😂

Alfa s yok ödeme almadım yaş mama gönderdi 3 paket ben memnunum sizde memnun olma olasilik yüksektir :)

alfa_s

Feliciayı ücretsiz nasıl aldınız ve bende petlebiden çekilişle vetsplus yaş mama kazandım 12 konserve ama her yerde vetsplus petlebi demedim 🤷🏻‍♀️

Warriorsans

Ben aldım 9,5 10 tl fiyatları zaten satıcısı ******da güvenebilirsiniz. 14 konserve almıştım veriyorum bizimkilere ara ara seviyorlar hemde içerik olarak baya iyi. Fiyat olarak bu fiyatta bu kalite yaş mama bulunur mu sanmam

gokhansultan

Ben de aldım. Ama 2 taneden fazla ekletmiyor sepete 5 farklı hesaptan 2 şer tane almak zorunda kaldım. Yok mu başka bir yolu?

Renklipati

Güvenilir kaliteli orjinal ürünleri bende iki kere alışveriş yaptım yaş mamada aldım

Bu grupta felicia iyidir

Anonymus683514

bahsi geçen mamanın 2 konservesini bahsedilen siteden aldım. skt'lerine uzun süre kalmış, mağazada satılanın birebir aynısı (etiketleri vs.) olanı geldi. tane başı 9-10 tl verdim ben de. düzenli gittiğim ve uygun olduğunu gördüğüm petshop'ta 16 liraydı bugün.

ozanesk

Haziran 2021'de yaş mamalar 6 liraydı, düşük tahıllı somonlu 10 kg'da 390. Sanki üzerinden yıllar geçmiş gibi :)

hannnngggg

daha önceden almıştım hala duruyor bir kısmı, farklı çeşit vermek lezzet açısından iyi bence bugün tekrar sipariş verdim memnunum son kullanma tarihi de 2024 olarak gelmişti bir önceki siparişimde, bıldırcınlısı tükenmiş en cok o hoşuma gitmişti cunku genelde tavuk balık standart oluyor, domuz bıldırcın, geyik çeşitleri daha hoş geliyor bana bu fiyatta kalmaya devam ederse alır stoklarım👍🏻

Siyamask

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sipariş ettim nd yaş mamasını bakalım çarşamba elimde olacakmış :)))

ALFA.S Deneme paketleri gönderdiler 100 er gram

bloodyluxury

Merhaba,
Biz de birkaç kez aldık, kullandık. Herhangi bir sorun gözlemlemedik. Güvenilir ve orjinal olduğunu düşünüyorum.

Midnightoil

ND yaş mamalarını aylardır alırız kedim de severek yerdi, fakat son aldığım parti çok kötü çıktı. Kokusu yol kenarında araba çarpıp 2 hafta beklemiş leş gibi kokuyor. Almıyorum artık.

Siyamask

Mamalar elime ulaştı. 4 çeşit sipariş vermiştim. Hepsinin tüketim tarihi 2024 :) Benimki mamayı tabağa koymadan üstüme çıkıp konserveden yemeye çalıştı. :D Almayı düşünen varsa tavsiye ederimm.