Kedi Tuvaleti

Kedimin sürekli katı mama ile beslenmemesi ve sağlıklı olması için her gün 1 adet vitamin ve arada bir kaşık miktarına özen göstererek çok olmaması şartıyla yaş mama veriyorum ama özellikle yaş mama verdiğim günler tuvaletine değil ortalık bir yere tuvaletini yapıyor bunun sebebi ne olabilir anlayamadım böyle bir sorun yaşayan ve çözüm bulan varsa lütfen paylaşsın

1 CEVAP

Yaş mama yediği günler veya mama geçişlerinde kedilerde hafif ishal görülebilir. Sizde böyle bir durum var mı?