Kedilerde Bağırsak Ameliyatı Sonrası Hakkında Soru

musalya

Selamlar,
Kedim bağırsağı yabancı cisim tarafından tıkandığı için Cuma günü ameliyat oldu. Bu cisim çıkartıldı. Kan sonuçları vs güzel. Ama kedimi bugün (Cumartesi) görmeye gittim ve bir hayli güçsüzdü. Tabi o kadar kustu etti. Sadece serumla besleniyor. Veterinere sordum ve o da biraz daha hallice olsa iyi olur demeye gitirdi. Ancak bence böyle halsiz olması çok doğal kafam karıştı o yüzden.
Bu açıdan kedisi bağırsak ameliyatı olan var mı diye sormak istedim. Acaba ameliyat sonrası gün gün kediniz nasıldı?

2 CEVAP

sevilay28

Merhaba çıktı mı

gece18

Çok geçmiş olsun kan sonuçlarına pek aldanmamak gerekiyor. Günler öncesinden bi klinige gittiğimde i….n diye bi ilaç verilmiş kediye. Alerjisi varmıs o ilaçtan sonra asla toparlanamadı kan sonuçlarıda çok iyiydi ama dün öldü mesela. O yüzden kan sonuçlarının yanında daha kapsamlı testleride isteyin derim. Çok geçmiş olsun iyidir umarım.