Kedi Tımıkları

XxBulut

Kedim bazen oyun oynarken tırmalıyor bepanthol kullanıyorum iz bırakmadan geçiriyor.Ama bir keresinde sürmedim ve yara geçtikten sonra izi kaldı.Geçirmek için ne yapmalıyım

7 CEVAP

Benim1kedimvar

Kedim beni de yaraliyo hic bir sey kullanmiyorum iz de kalmiyor. Bazilarinda kalabiliyomus .eczanede ( iz olustuktan sonra kullanmak icin ) krem satiliyomus. Fiyati 50 tl olunca bende iz kalmamasina cok sevindim

Canandisli

Bepantholu izlerin ustune de surebilirsiniz ise yarar

Benim1kedimvar

Bi de bepantholun alman uretimi muadili varmis onu baska yarama kullandim o baya iyi

Poyraz98

Bir kedi yüzümü derin bir çizik atmıştı ama şuan iz yok tabi 2 sene geçti olalı ama iz kalmıyor bende kedi tırmıkları.

XxBulut

teşekkürler

XxBulut

işe yaramaya başladı geçiyor

miasugok

Sudocrem de daha ucuz bi seçenek olabilir ama yaralara değil izlere. Ben yaralara direk el kremi sürüyorum geçiyorlar