Yeni Sahiplendiğim Kedime Hangi Mamayı Kullanmalıyım

dilara3

4.5 yasında scottish fold cinsi kısırlaştırılmış kedi sahiplendim ve veren kisi bonacibo kullanıyormuş ama kedi iki gündür çok az yiyor değiştirmeli miyim bilemedim içeriği temiz başka bir mama önerisi olan???

2 CEVAP

edmrcglu

bonacibo kötü cins kediler için olan mamalardan alabilirsiniz ya da daha kaliteli bir mamaya geçiş yapın

Siyamask

Bende british fold var. Royal canin british fold mamasına geçtim. İçeriğine bakabilirsiniz.