Kulak Rengi

Tilki37

Merhaba arkadaşlar, pamuğun kulakları bazen bembeyaz bazen de pembe oluyor bu normal mi ?

7 CEVAP

Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ayrıca o an ortamdaki ışık ve güneşte etkiler.

goknur

Pembe olmasi saglikli oldugunu gosterir zaten son durumu ne Pamugun

Tilki37

İlginiz için teşekkürler :)

Tilki37

İyiye gidiyor , sinekler dikkatini çekmeye başladı :) teşekkürler ilginiz için

Zeynooo

Benim kedim van kedisi belirgin derecede kulakları ve burnu kızarıyor bunu da sinirlenince oluyor onur türlü burnu ve kulakları pembe renginde . Sizin tekir kedi olduğu için sağlıklı olduğunu gösteriyor sanirim .

goknur

Kediniizin tuy kaybi sebebini burdan da arastirabilirsiniz yazinin sonunda buna benzer basina gelmis birileri var belki onlari sosyal meddada bulup daha ayrintili bilgi sahibi olup onuda bu dertten acidan kurtarabilirsiniz. Cok uzuluyorum ben ona insallah bir an once iyilesir.