Morina Alabalık Or Somon

edmrcglu

Anket

morina alabalık sterilised
(5 oy)
somon sterilised
(7 oy)
Toplam (12 oy)

hangisi sizce ben morina alabalık alıyorum 2dir ancak somon daha çok alınıyor sanırım fark da göremedim içerikte

7 CEVAP

Somonlu alınız.

simbakedi

biraz da somon yesin bence hahshfjsd yoksa cok buyuk fark olacagini sanmiyorum biri daha uygunsa digerinden uygunu da alabilirsiniz

Gimlihanim

Bence biraz da somon yesin. Hatta balık değil de tavuk, et falan alın. Hep balık yerse hem sıkılır hem de farklı protein kaynakları ile beslenemez. 🤦🏻‍♀️ Sıkılmıştır çocuk 😅

Renklipati

Aroma değişikliği iyisidir hep alabalık yemiş birazda somonlu yesin bende sadece aroma değişikliği yaparım marka aynı kalır

Midnightoil

Ben 3 çeşidini de rotasyonlu kullanıyorum, 1 ay Somonsa diğer ay morina sonraki ay hindi gibi. Ama en çok Morinalıyı beğenerek tüketiyor.

Palyaco

Morina kedilerde daha yararlı somonluda kullanabilirsiniz

edmrcglu

teşekkürler cevaplarınız için çokça kalppp daha 2 kere aldım morinayı 4 5. ye somon alırım biraz da onu kullanırız o zaman proplana geçene kadar hep tavuk kullandım tavuktan sıkılmış olabilirler 😅