Yaşlı Kedim İçin Mama

sevdasiye

Merhaba herkese ben yeni üyeyim öncelikle, yaşlı bir kedim var tam yaşını bilmiyorum biz bakmaya başladığımızda olgundu ve biz de yaklaşık 10 yıldır bakıyoruz. Kedim son zamanlarda mama konusunda iştahsız kuru mama yaş mama pek iştahla yemiyor bir iki yiyor sonra bırakıyor ben dişlerinde de sıkıntı olduğunu düşünüyorum bakmaya çalışıyorum baktırmıyor sürekli farklı mama da alamıyorum bütçem kısıtlı öğrenciyim kedimin beğenebileceği yumuşak uygun fiyatlı bir kuru mama tavsiye edebilir misiniz ayrıca yaşlı kediler için konserve mamalar varmış bunlar yaş mama gibi zararlı mıdır hep versem?

2 CEVAP

Siyamask

Royal canin +7 yaş kuru mamasını deneyimlemiştik. Mama taneleri yumuşak ve Sindirim sorunu çeken kedime çok iyi gelmişti. +12 yaş olan ürünü de var. Onu deneyimlemedim ama tahminimce Mama taneleri daha yumuşaktır.

sevdasiye

Teşekkür ederim bakacağım acaba sever mi ki seçicidir de biraz alıp şimdi yemezse napabilirim