Kedi Maması Seçelim

Anket

Proplan somonlu kısırlaştırılmış 12 kg
(7 oy)
N&D somonlu kısırlaştırılmış 10 kg
(7 oy)
N&D tavuklu ve narlı kısırlaştırılmış 5 kg
(8 oy)
Toplam (22 oy)

Şuan exclusion ton balıkli kısır kullanıyoruz biz hep mamalari rötasyon yaparak değiştiriyoruz ama emin olamadım ve bu mama markaları arasında kaldım sizce hangisi daha iyi olur Oliverin kilo almaması gerekiyor. mamada onerebilirsiniz

4 CEVAP

NorthNight

Kilo konusunda nd daha iyi olacaktır, proplan kilo aldırabiliyor.

simbakedi

kilo sorunu varsa asla proplan onermem, doyurmuyor cunku biz de kullaniyoruz su an pismaniz. nd, acana ve orijen en doyurucu mamalar benim gozlemlerim sonucu (orijen denemedim ama acana ile yakin oldugundan ayni performansi gostereceginden eminim)

ezgiyilmazzz

Kilo almaması gerekiyorsa proplan alabilirsiniz. N&D kilo almasına neden olabilir

D-O

Ben bir suredir nd tavuklu narli kisir mama kullaniyorum memnunum