Et Suyu Balık Yoğurt

Merhaba kedime nerdeyse hergün etsuyu et yumurta yoğurt balık bunlardan birini veriyorum mutlaka acaba hergün vermem fazla mı gelir 🐾🐾🐾🙏🏻

3 CEVAP

meov

bende her gün veriyorum, bir zararını görmedim. yavru olduğu için güzel kilo alıyor.

bende her gün olmasa bile sık sık veriyorum bunlardan ve hiçbir zararını görmedim

Ozlemcakil

Ben ev yogurdunu hergun sabah oda isisinda 1 dolubtatli kasigi , iyi haslanmis yumurtayi hergun veriyordum veteriner haftada 2 verseniz daha iyi olur biotin alerji yapabilir dedi, bunun disinda haftada 1 gun 2 ogun iyi haslanmis tavuk gogsunun icine tavugun 5de1i oraninda haslanmis havuz ve kabak ekliyorum icine kendi mamasindan 10 ile 15 adet ekleyip tavuk suyu da ekleyip veriyorum, kisirlasinca veterinere tekrar danisacagim