Farklı Yaş Mama Markaları

stellabennett

kedim için farklı farklı yaş mama markaları denesem sorun olur mu içinden hangilerini seveceğine karar vermek için elimden geldiğince çeşit yaş mama alıp denemek istiyorum sindirimi için bir problem çıkar mı

3 CEVAP

Gimlihanim

Yaş mamada çeşitli kullanmanız daha iyi zaten. Farklı aromalar tatması iyi olur. Her gün veriyor musunuz bilmiyorum. Hassas sindirime sahip değilse kediniz, her gün de verseniz sorun olmaz.

Palyaco

Yasmama deneyebilirsiniz farklı sadece haftada 2 adedi geçmeyin dis sağlığı acisindan

Ozlemcakil

Ben 15 gude schesir veriyorum ama ev yapimi tavuk havuc kabak vevkendi mama karisimi daha iyi ama tavuk vevhavuc oranini dusuk tututorum cogu yas mamada et orani %10u gecmiyor , bazen de evde balik yapilirken tek 1 baligi iyice duru su da hasliyip yine kendi mamasini da ekliyip veriyorum