Kedi Kulak Temizleyici

Scottishthor

Kedimin kulağını neyle temizleyebilirim Önereceğiniz ürün var mı🤗

6 CEVAP

Palyaco

Dr animal health pamuk yardımıyla silin kulak ve iç kısmı hafif hafif

vanikuzusu

kristalin ile pamuğu ıslatıp temizliyorum

meov

ıslak kulak çöpüyle temizliyorum. zaten pek bir kir olmuyor.

meov

çöpü değil çubuğu

bloodyluxury

Merhabalar,

Biz yuvarlak makyaj pamuğuyla kulağın iç üst kısımlarını, daha derin kısımlarını ise bebekler için kullanılan emniyetli kulak çubuklarıyla temizliyoruz. Kuru bir şekilde temizliyoruz ancak sirke kullanıldığını da okumuştum.

hazal11

ben makyaj temizleme pamuklariyla temizliyorum hic bir sey almaniza veya kullanmaniza gerek yok veterinerime danismistim cunku o boyle yapmami onerdi suyu hafifce kaynatmadan ilik
olacak sekilde ayarliyoruz pamugu icine batirip fazla suyu sikip oyle temizliyoruz kulak cubugu falan tehlikeli onermem kedinin ani bi hareketinde zarar verebilirsiniz kulagina en sagliklisi bu yontem. tabi eger isterseniz ozel satilan solisyonlar da var ama ben gerek duymadim onunla temizlesem de bi zaman sonra yeniden kirlenecek suyla temizlesem de degisen bi sey yok