Pet Shop Şikayet Etme

reinefee17

Pet Shop bana tarihi geçmiş 15 kg royal canin mama sattı ocak ayında satın aldım bugün fark ettim kedimin her şeyini satın aldığım bir yerdi mamayı evime kadar getirdiler ilk kedim veterinerimin önerdiği bir yer mesaj atıyorum cevap veren yok cimer dışında şikayet edebileceğim bir yer varmı mamalar şuan çok pahalı öğrenciyim babam hediye olarak mamayı satın almıştı gerçekten çok zor durumda kaldım yardımcı olur musunuz

12 CEVAP

reinefee17

Mesaj attım kendisine daha önce dört beş kez konuştuk saniyesinde cevap verir bugün vermedi bir tanıdığım yarına kadar bekle dedi kedimin salı günü karma aşısı var ellerinde aşı yoksa bile paraziti var bu hafta illa çağırırlar bizi uğrayıp konuşmayı düşünüyorum elim ayağım titriyor sinirden

NorthNight

Önce petshopla iletişime geçmelisiniz. Art niyet mi, ihmal mi, gözden kaçırma mı bunu anlayın. Orta yol bulup sorunu çözmeye çalışmazlarsa tüketici hakem heyetine başvurun.

byzkpln

Tüketici haklarına şikayet edebilirsiniz

D-O

Petshopa da ulasip bence ucret iadesi talep edin

Renklipati

Bence önce petshop la görüşün ve geçmiş tarihli olduğunu söyleyin, iade yada paranızı vermezse şikayet edeceğinizi söyleyin adı çıkmasın diye değişim yapacaktır bence

Renklipati

Kesin suçunu biliyor açmıyor, o zaman direk gidersiniz öyle bal gibide geri almak zorunda

izmirle

Direkt royal caninle irtibata geçin

izmirle

Olsun durumu royal canine bildirin

reinefee17

Teşekkür ederim

reinefee17

Bir tanıdığım internetten alsın bundan sonra dedi para iadesi alırsam eğer petlebiden sipariş vermeyi düşünüyorum

reinefee17

@izmirle Pet shop'dan aldım ama

reinefee17

Teşekkür ederim irtibata geçtim şuan