9-10 Aylık Kedi Kaç Kg Olmalı ? Dişi & Kısır & Tekir

oykuyildiz

9-10 aylık kedi Kaç kg olmalı ? Dişi & Kısır & Tekir

5 CEVAP

oykuyildiz

Aralıkta kısırlaşmadan önce 3.5 Muş şimdi 5 kg olmuş

Renklipati

Aslında her kedi bir olmuyor boyu uzun olabilir ama zayıf gözükür benim 6.ayda kısırlaştırma oldu dişi 10 aylıkken 4 kg mesale..

cat_expert

Kesin şu kilo olmalıdır diye bir şey olmaz, kedinin cinsine durumuna göre değişir.

Ama genel olarak dişi kedi için 2.5 - 3 kilo, erkek kedi için 3 - 3.5 kilo normal sayılır. Kısır kedi için net bir söylenemez ne zaman kısırlaştırıldığı önemli.

Palyaco

Dışı 3 kg erkek kedi 3.700 normal

Ozlemcakil

Benim buyuk kizim da su an 5 kilo daha almasin diye porsiyon kuculttuk hareket etmesini sagliyorum