Karma Aşı Seri No Sorgulama

Az önce karma Aşı yaptirdik yayınlanan aşı seri no listesini bulamadım aşımız orijinal mi degil mi emin olamadım

Seri No: 566028A
S.k.t=04.10.2023
Ü.T.=05.10.2021

3 CEVAP

Salihaylmz

İnstagramdan doruk demirci bunun hakkında bilgi vermişti kodu hatırlamıyorum ama mesaj atarsanız cevaplar sahte olup olmadığını söyler mutlaka

Sezgek

ah ah sahteyi bilmiyorum ama kaçak aşı müzdaribi biri olarak keşke yaptırmadan önce kontrol etseydiniz benim kızım bu lanet kaçak aşı yüzünden sürünüyor hiç bir sağlık sorunu olmayan yavrumu mahvettiler bu kaçak aşı yüzünden hala toparlanamadı kızım çok şükür ki güçlü bir kız ki ufak tefek sorunlarla atlattık ama bana da ders oldu bir daha asla yapılacak aşıyı sağlık bakanlığından sorgulamadan yaptırmam

Lavinia17

orjinal aşı bakanlığın sitesinde kayıtlı.
lütfen aşı yaptırınca bakanlığın sitesindeki ülkeye giren aşılara dair bir pdf var onu indirip kliniğe gittiğiniz zaman seri numarayı sorgulayın