5 Aylık Kediye Uygun Mu

stellabennett

bunu 5 aylık kedime verebilir miyim

8 CEVAP

Renklipati

Kaliteli güzel ödül maması çok fazla vermeyin,zaten ödül maması çok gerekli olmazsa olmaz birsey değil

dilanbulent

Elbette verebilirsiniz ödül mamalarının yaşı olmaz

Nhr54

Ben yavruyken ilk verdiğimde bütün hepsini verdim saldırdı hayvan öyle sevdi ama ishal oldu şimdi 4 aylık haftada max2 yarım yarım veriyorum ağzım yandı bi kere.

stellabennett

bütün olarak derken 4 tanesini birden mi

Palyaco

Haftada 2 adedi geçmeyin pakette 4 adet var

stellabennett

bu ödül mamasının yetişkin yavru diye ayrımı olmuyor değil mi

Renklipati

Hayır ödül maması yaş sınırı yok yavru yada yetişkin diye

Gimlihanim

Verebilirsiniz. Bizim de kullandığımız bir ödül maması. Haftada 2-3 adedi geçmemeye dikkat edin. Bir de açtığınız paketi yarım bırakıp yarın veririm vs yapmayın. Açıldığı zaman bitsin. Kediniz yemediyse de atın. Kaldığı zaman içindeki bozuluyormuş.