Kedim E Teshis Konulamadi Ama Kasilmalari Oluyor.

Odis

Merhabalar. 1ay once kadar kedim yemek yemeyi kesmisdi su icmiyordu kemikleri gorulecek kadar zayflamisdi. Tabiki bunu biraz gec farkettim cunki kendisi hem sokakta gezebilen hemde evde uyuyabilen bir kedi. Kasilmalar kilitlenmeler gecirdi veterinere goturdum birseyi yok dedi arka bacaginda sorun var dedi 1hafta iyi gecdi yemeye alistirmaya calisdim oynadik sonra yinr aynisi oldu. Duzgun yuruyemiyor. Kafasinda sislik olustu. Kasilmalari iki aksamdir 3kere oldu kitlediyor ve sirtini sivazliyarak sakinlestirmeye calisiyorum. Istahi yok. Ben disariya cikarmasam vc sini yapmiycak. Kahrolmaya basladim. Yardimci olun epilepsiden suphelendim. Ama veteriner hayr dedi

1 CEVAP

Bence siz baska veterinere goturun acilen 1 aydir yemek yemiyor su icmiyor diyorsunuz bunlar ciddi hastaliklarin habercisi olabilir ve siz kasilmalari var kafasinda sislik diyorsunuz acilen baska veterinere goturun