Kedim Köpük Kusuyor.

gamzegozum

3 haftada bir kedilerimin tırnaklarını keserken meo nun somonlu sıvı ödül mamasını veriyorum. Bu sefer keçi sütlü olanından aldım. Yiyorlar 2 gün sonra köpük kusmaya başlıyolar. Yemek yiyorlar su içiyorlar onları da kusuyorlar. Vücutlarında su kaybı ateş falan yok. Ben ödül mamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum alerji gibi bir şey olabilir mi sizcede ?

1 CEVAP

Siyamask

Olabilir. TY Meo yorumlarına baktığımda gözüme birkaç yorum çarptı. Alerji yaptığına dair