Kedim Hamile Çok Vitamin Veriyorum

Kuru mama yemesi azaldı ama tavyk felan verdiğimde yiyor acaba kuru mamadan soğudumu

5 CEVAP

Ozlemcakil

Ben tavugu hafta 1 defa 2 ogun pespese veriyorum, tavuk gogsunun icine 5de1'i kadar havuc ve kabak ekleyip uzerine kendi mamasindan ekliyorum:) uzerine de 2 yemek kasigi tavuk suyu ekliyorum kendi mamasindan sogumasin diye ,

Siyamask

Hekimimiz tavuk vereceğiniz zaman en fazla haftada bir verin yoksa kuru mama yemez demişti. Kuru mamayı yaş mamayla karıştırıp vermeyi deneyin. Birde sürekli tavuk vermek bi süre sonra alerji yapabiliyor

aeri-l

Aynı insanlarda olduğu gibi hamile kedilerde de yiyecek tercihleri değişebiliyormuş. Mesela hamile kadınlarda çok sevdikleri bir şeyden tiksinebiliyorlar veya tam tersi olabiliyor. Öyle okumuştum gerçekliğini bilmiyorum. Farklı bir aroma ya da farklı marka bir kuru mamadan ufak paket alıp deneyebilirsiniz.

Tavuğu fazla verdim ondandır

Kuru mamayıda yiyor