Çiğ Bıldırcın Yumurtası

Merhaba, kedilerime 1 haftadır çiğ bıldırcın yumurtası veriyorum. Biri kendi içiyor ama diğerine şırıngayla veriyorum.Eski sorulara baktığımda yararlı verebilirsiniz demişler ama güncel olarak kullanıp bir sorun yaşayan var mı? İki günde bir veriyorum. İki günde bir çok mu olur

16 CEVAP

Cennet29

Tavuk yumurtası mutlaka pişmiş olmalı fakat bıldırcın yumurtası çiğde yenebiliyor. İster çiğ ister pişmiş verebilirsiniz haftada iki kere