Pire Mi Yoksa Normal Bir Durum Mu

YusufEa

7.5 8 aylık sarman kısır bir kedi sahipleneli 2 gün oldu ama kafasını çok fazla sallıyor uzun tüylü olduğu için mi başka bir sorun olabilir mi parazit ilacı 1.5 ay önce yapılmış

4 CEVAP

Siyamask

Tüylerinin arasında kum tanesi gibi parçalar var mı kontrol edin. Açık renkli zeminlere de dökülebiliyor. Şüpheniz devam ederse pire tarağı edinmenizi tavsiye ederim.

Seymmrym

Merhaba kulak enfeksiyonu kulak uyuzu olabilir bizimki de öyleydi oridermyl kullanmaya başladık 2. Gün çok azaldı 7 gün sonra tamamen bitmişti kedinizin kulak içine bakın kir veya siyah noktalar varsa yüksek ihtimal uyuzdur iyice yerleşmeden vete gitmelisiniz

YusufEa

Sallamak derken silkeleniyor

diablerose

stronghold yaptirin ertelemeden. hem ic hem dis parazit icin kaliteli bi damla. etkisi 1 ay suruyor.