En İyi Kısır Kedi Maması?

Hayvanasigi0

Arkadaşlar en iyi iceriginin oldugunu düşündüğünüz kedi mamasi hangisi kısır dişi kediye vereceğim

3 CEVAP

Siyamask

Orijen acana nd diye sıralama gider. Size önerim içeriğine bakıp bütçenize uygun olanı seçip başlangıç olarak 380-400g mama alıp denemeniz. Çünkü sindirimine iyi gelmeyebilir. Damağına uymayabilir.

Hayvanasigi0

@Siyamask nereden bulabilirim 300-400 gr ya hiç bizim buralarda yok internette bildiginiz bir sayfa var mı acaba

teddybal

Acana'nın ve Orijen'ın 340 gramlık paketleri var onları alarak deneyebilirsiniz, Nd'nin en küçük paketleri 1,5 kg diye biliyorum