Kediler Neden Kuşar ?

CalicoMinos

Kedim ilk defa kuştu Allah'tan balkona kuştu abimin ölen kendisinden mama kalmıştı onlarda buzdolabı poşetinde idi felcia tavuklu kullanıyoruz orijinal pakete alınmıştı işte bende onu alıp cam konserveye koyarken yere dökülen mamayı yedi sonra garip bir şekilde kalbi hıp hızlı atar gibi yapıp kuştu başımıza İlk defa geliyor gerçekten zaten diğer mama abim yoğurt kabında getirdi mama mı yoğurt kabı mı? Bilmiyorum leş gibi kokuyor
İnşallah birşey olmaz balkonu nasıl temizliycem annem görürse çok kızar.

2 CEVAP

NorthNight

Muhtemelen mama bozuktur, tekrar vermeyin bir kaç gün gözlemleyin. Kusmuğunun içeriğinde tüy varsa silerken belli olur zaten, midesindeki tüyleri atmak için kusmuştur malt kullanmanız gerekir. Eğer yoksa mama taneleri falan varsa mamadan kaynaklıdır.
Annenizin kızacağı kadar zor bir temizlik gerektirmiyor merak etmeyin, kağıt havluyla yüzeydeki şeyleri alıp nemli bir bezle silerseniz hallolur. (halı vs ise biraz bulaşık deterjanı damlatın)

cat_expert

Koştu mu kustu mu ne dediğiniz anlaşılmıyor?