Kedi Mama Önerisi 400-500 Arasında

AlleyCat

6 aylık bir tekir sahiplendim ve orta kalitelerde bir mama almak istiyorum, yüksek kalitelerin fiyatı mağlum. Çok fazla video izledim ve baya aklım karıştı bir tarafın sevdiğinden diğer taraf nefret ediyor falan. Bu yüzden bana 2 3 çeşit mama önerirseniz bende ona göre petshoptan biraz alıp kedime test ettiricem beğendiğinin 10 15 kglık paketlerini alıcam biliyorsunuz öyle daha ucuza geliyor. Şimdiden teşekkürler.

9 CEVAP

Siyamask

Ben royal canin kullanıyorum. Genelde yerden yere vurulan bir mama ama oğluşuma iyi geldiğini gözlemledim. Memnunuz :)

oykuyildiz

Exclusion mama

12 kg 700 TL

Exclusion balikli kısır yiyolar benimkiler suan iyi gibi. Bozita geyiklinin içeriği de iyi. Prochoice tavuklu kullanıyor arkadasim oda memnun.

AlleyCat

Exclusionıda çok söyledilerde 700 tl olan yavru kedi maması şuan bu sitede stokta yok. Siz buradan mı alıyorsunuz? Stoklara tekrar gelir mi yada gelmesi uzun sürer mi?

oykuyildiz

********da var

oykuyildiz

T r e N d y ol 😂

Gunesyildirimm

Bozita 10 kg *** de 650 tl şuan. Hem de bence exclusiondan daha iyi bir mama. Exclusion da güzel ama çok yeni ve 3 5 ülkede falan satılıyor. Bozita uzun süredir olan bir marka ve isveç markası. Bana daha güvenilir geliyor.

Gunesyildirimm

N 1 1 yıldızlı yerlet

AlleyCat

Cevaplar için teşekkür ederim. Petshopdan exclusion ve bozitanın yavru için olan mamalarından biraz alıp seçimi kedime bırakıcam🤷