Kedim Su Icmiyor Şırıngayıda Denedim

Rumeysa31

Kedim su icmiyyor siringayida denedim ama icmiyo zorluyorum kaciyo korkuyo gibi kuduz dicem daha minnacik kuduz olamaz bide arka bacagini isirip duruyo neden ?

19 CEVAP

Rumeysa31

Peki tessekurler

KedimVar

Eğer yaş mama veriyorsanız, yaş mamadan su ihtiyacını karşıladığı için az içiyor olabilir.

Rumeysa31

Arıtıcı dan su veriyorum sokakta buldum eve aldım ne zamandır kedi sahiplenmek istiyordum ve sokakta zor durumda bulunca eve aldım su alışkanlığı yok yani

Elifinkedileri

Bazi kediler duragan suyu sevmiyor lavobada su akerken taze su vermeyi deneyin bizimki ancak o sekilde iciyor yetiskin olmasina ragmen suyu lavobanin yaninda duruyor baska yerden icmiyor