Kısır Kedi İçin Mama Önerisi Acilll

Esraokur35

Arkadaşlar az bi mama kaldı elimde yeni siphariş vercem normalde 10 15kg siphariş ediyorum sokaktaki canlara da verdiğim için çabuk gidiyor mycat mi ne öyle bi mama almıştım en son bi sorun yaşamadım ama kedim seçici olmadığı halde pek sevmeden mecbutiyetten yiyor gibi ağustos ayında 200 e almıştım şimdi olmuş 500 alasım gelmeri 500 600 e falan daha iyi 10 15k lik kısır kedi maması önerir misiniz

11 CEVAP

simbakedi

her mamada sikayet olur, sizin yapmaniz gereken tek bir markaya sabit kalmamak. boylece birinde bir eksik varsa digerinden tamamlar kediniz. exclusion guzeldir, ayni sekilde bozita da oyle. tek farklari exclusion dusuk tahilli bozita tahilsiz. benim gozumde bozita daha guvenilir ancak rotasyon yaparsaniz exclusiondan da zarar gelmez. tek mamasi olarak getirirseniz bence her mamada sorun yasarsiniz.

Palyaco

İndirim koduyla 625tl geliyor 6269321 indirim kodu

Palyaco

Exclusion 12 kg tavsiye ederim yeme garantili en lezzetli mamalardan 10 aydır kullanıyorum İtalyan mesei

yumak_bey

Dayım veteriner lütfen saygısızca eleştirmeyin yanlış diye teşekkürler, öncelikle sürekli mama değiştirilmesi yanlıştır, bu hataya düşmeyin. Advance öneririm evet pahalı fakat iyi bir mama eğer çok pahalı olduğunu düşünürseniz orta segment olarak Reflex Plus üst segmentte almamanız gereken iki marka var Purina Pro Plan ve Royal Canin.

eneskolon

son fiyatlardan sonra öneresim pek gelmiyor fakat deneyimlediğim en iyi mama acana oldu piyasada ucuz pahlaı ne kadar mama varsa denedim tüy ağız sağlığı ve kan değerleri en iyi çıkan mama acana oldu

Esraokur35

Bu acana dediğiniz markanın 2 kilosu 300 tl 2 kilo 2 hafta bile gitmiyor çok pahalı

Esraokur35

Ya iyiymiş de ********daki yorumlarında idrar yolları sorunu yaşıyanlar olmuş güvenmedim 😔

cenkk

Dayım veteriner lütfen saygısızca eleştirmeyin yanlış diye teşekkürler, öncelikle sürekli mama değiştirilmesi yanlıştır, bu hataya düşmeyin. Advance öneririm evet pahalı fakat iyi bir mama eğer çok pahalı olduğunu düşünürseniz orta segment olarak Reflex Plus üst segmentte almamanız gereken iki marka var Purina Pro Plan ve Royal Canin.
burada üst segmentte almamanız demişsiniz doğru mu?

Renklipati

Bütçeniz yeterse acana ve mera tavsiye ederim ikiside çok güzel mama, ayrıca brit care de güzel fakat bazı kediler de ishal problemi yapıyor her kedide değil.deneneden bilinmez

IDIL

Kedime sadece royal kitten kullandım bebekken büyüyünce Royal Canin kısırlaştırılmış kedi maması yedirmeye başladim, hic başka marka kullanmadim bu yüzden deneyimim yok fakat tüy dökmüyor tuvalet konusunda hicbir sıkıntı yaşanmıyor mamanın kokusu da hiç rahatsız edici değil birde kedim çok iştahlı yiyor bir kereliğine mama siparişi geç geldiğinde proplan koymuştum arkadaşımdan alıp, benim bıcırık yüzüne dahi bakmadi. Yine siz araştırın içerik olarak ama ben memnunum:)

Nrynrynry

Ben royal canin kullanıyorum geçen hafta brit care aldım içeriği ve fiyatı uygun diye karıştırarak vermemize rağmen kedilerim sevmedi 10. gün sonra eski mamamıza geri döndük. Brit care'i deneyebilirsin içerisinde mısır, pancar küspesi ve pirinç olmadığı için tercih etmiştim.